У Чернігівській області відкрили другу чергу елеватора Grain Alliance

Grain Alliance (ТОВ “Баришевська зернова компанія”) запустили другу чергу Ніжинського елеватора у Чернігівській області. Компанія PENTA GROUP при будівництві другої черги Ніжинського елеватора виконувала функцію генерального підрядника. Після завершення будівництва потужність одноразового зберігання становила 71 тис. т.

В рамках цього проекту були реалізовані будівельні та монтажні роботи зі зведення 3-х силосів діаметром 32 м від всесвітнього лідера виробника MYSILO, і загальним обсягом зберігання зернових – 47 тис. т.

Також на даному елеваторі була встановлена ​​сучасна система автоматизованого управління, розроблена департаментом автоматизації PENTA GROUP, яка працюватиме під управлінням ексклюзивно розробленого для даного об’єкта ПЗ. Дана система керуватиме роботою не тільки другої черги елеватора, а й усього елеватора загалом. Це не перший будівельний проект із компанією Grain Allsance (ТОВ “Баришевська зернова компанія”). До цього наша компанія прийняла успішну участь у будівельно-монтажних роботах на елеваторі у Пирятині.

Отримати консультацію фахівця