У Чернігівській області триває будівництво елеватора

Компанія PENTA GROUP продовжує співпрацю з Grain Allsance (ТОВ “Баришівська зернова компанія”). На даний момент наша компанія виконує функцію генерального підрядника з будівництва нової черги елеватора в м.Ніжин.

В рамках даного проекту ведуться будівельні і монтажні роботи зі зведення 3-х силосів діаметром 32 м від всесвітнього лідера виробника MYSILO, і загальним обсягом зберігання зернових – 45 тис тон. Окремо ведуться роботи по монтажу металоконструкцій в обсязі 150 тон, креслення для яких розроблені конструкторсько – технологічним управлінням компанії PENTA GROUP, і вироблених на власних потужностях компанії.

Так само, на даному елеваторі буде встановлена ​​сучасна система автоматизованого управління, розроблена департаментом автоматизації PENTA GROUP, яка буде працювати під управлінням ексклюзивно розробленого для даного об’єкта ПЗ. Дана система буде керувати роботою не тільки другої черги елеватора, а й усього елеватора в цілому. Всі будівельно – монтажні та електро – монтажні роботи на даному елеваторі ведуться точно за графіком. Це не перший будівельний проект з компанією Grain Allsance (ТОВ “Баришівська зернова компанія”). До цього наша компанія прийняла успішну участь в будівельно – монтажних роботах на елеваторі в м. Пирятині.

Отримати консультацію фахівця