Проектування

Підготовка Повного Комплексу Проектної Документації

Що ми пропонуємо?

Виконаємо комплексні проектні роботи для сільськогосподарських комплексів (зерносховища, елеватори, кормопереробних підприємств, овоче та фрутохраніліща і ін.) З нами ви отримуєте поєднання технологічності рішень, своєчасність виконання робіт, економічну ефективність проектів. Під кожен проект виділяється, крім головного інженера проекту, і керівник проекту, який координує команду і враховує всі вимоги Замовника, виключаючи тим самим тимчасові та інші невідповідності.

 

В рамках роботи з Замовником, проводяться консультації з питань компоновки обладнання і вибору постачальника під конкретний проект, виконується розробка технологічної бази майбутнього виробничого комплексу, проводяться роботи по розробці всього пакета передпроектної та технічної документації, надаються послуги з експертизи і узгодження дозвільних документів в державних органах, здійснюється авторський нагляд будівництва об’єкта.

Фінансування

Етапи проектних робіт:

01

Аналіз ділянки під проект

02

Передпроектні роботи, розробка техніко-економічного обґрунтування

03

Розробка проектно-кошторисної документації

04

Авторський нагляд

Чому варто обирати саме нас:

Виконання всіх етапів передпроектної підготовки і проектування елеваторів і зерносховищ різного призначення і складності, а також інших об’єктів сільськогосподарського і промислового сектора.

Професійний підхід до впровадження ефективних рішень. Фахівці PENTA GROUP мають унікальний досвід застосування передових рішень в агропромисловій сфері, і, зокрема, в проектуванні зернових і переробних підприємств.

У проект фахівцями компанії закладаються оптимальні рішення на базі провідних світових технологій, які забезпечують майбутній елеваторний комплекс або інший об’єкт високими показниками економічної ефективності роботи, а також оптимізують витрати на будівництво елеватора і його подальшу експлуатацію.

Своїми силами або виконуємо правильний вибір підрядника для будівництва і проектування об’єктів. Компанія координує і оптимізує діяльність субпідрядників.

Отримати консультацію фахівця


    Отримати консультацію фахівця