Силоси з конусним дном

висока якість, широкий модельний ряд елеваторного обладнання, гнучке ціноутворення

Силоси з конусним дном

Компанія MYSILO маючи 40-річний досвід роботи перетворилася в лідера і найбільшого виробника силосів в Європі

Опис

Характеристики

Особливості

Галерея

Металеві силоси з конусним дном MYSILO

  • Металеві силоси з конусним дном MYSILO застосовуються на сучасних елеваторах як оперативних ємностей, тимчасово акумулюють вологе або сухе зерно.

  • Силоси з конусним дном розташовуються поблизу робочої вежі і забезпечують безперебійну роботу очисних машин і зерносушарки. Конусне дно дозволяє швидко і легко вивантажувати зерно з силосу.


 

MYSILO єдина фірма в світі, яка використовує при виробництві листів бічних стінок силосу гофровану сталь з найкоротшою довжиною хвилі 65 мм (2,56″).

При розрахунку міцності конструкції силосу, обов’язково враховується довжина хвилі листа – чим коротше довжина хвилі, тим міцніше конструкція.

 

MYSILO пропонує його в якості стандарту 600 гр. / м² оцинковане покриття (у конкурентів це опція). Термін служби такого бункера на 120% більше в порівнянні зі стандартною якістю оцинкованого покриття конкурента 275 – 350 гр. / м²
 

 

 

У всіх точка з’єднання листів бічних стінок силосу і ребер жорсткості використовуються якісні болтиGrade 8 (10,9К) з покриттям DACROMET 500, яке захищає від корозії і істотно збільшує термін служби.

Також використовуються поліетиленові конічні шайби високої щільності.

 

 

Дахи MYSILO представлені в стандартній гальванізації 600 гр/м2 з якістю листа 420 N/mm2 (61 000 кг/см3), що є унікальним серед інших виробників силосів.

Конструкція даху може бути спроектована з урахуванням максимальної швидкості вітру 209 км/год, снігового навантаження 196 кг/м2 і максимальної піковим навантаженням на центр даху13 608 кг. 

Усі дахи MYSILO обладнані інспекційним люком, який має надійний захист від атмосферних впливів.

 

 

 

Для виробництва ребра жорсткості MYSILO використовує S350GD+Z гальванізується гарячого цинкування. Ребра жорсткості мають двостороннє цинкове покриття 600 гр/м2.

 

 

 

 

Гаряча і морозостійка мастика використовується в стиках листів боковини, щоб забезпечити відмінне ущільнення у всіх кліматичних умовах.

Отримати консультацію фахівця


    Отримати консультацію фахівця