Зерноочисне обладнання ТОВ "ОЛИС"

PENTA GROUP представляє широкий асортимент зерноочисного обладнання українського виробника ТОВ «ОЛИС».

Опис

Характеристики

Особливості

Галерея

Опис зерноочисного обладнання ТОВ "ОЛИС"

  • Виробнича компанія «ОЛИС» спеціалізується в розробці, виробництві та впровадженні в промисловість технологій і обладнання для переробки зерна. Сьогодні компанія володіє оригінальними сучасними технологіями і обладнанням за всіма основними напрямками очищення зерна, виробництва борошна і крупи, що підтверджується більш ніж 30-ма патентами в зазначеній галузі.

  • Компанія розробила широкий модельний ряд машин для очищення зерна - зерноочисні сепаратори і скальператори. Завдяки унікальним рішенням в конструкції, дані машини для очищення зерна дозволяють виконати такі операції, як попередню очистку, первинне очищення, вторинну очистку, сортування і калібрування зерна. Робота зерноочисного обладнання для очищення зерна ТОВ "ОЛИС" забезпечує високу якість очищеного зерна з найменшим відсотком пошкоджених насіння.

  • Якісне очищення зерна сприяє збільшенню терміну зберігання зерна в кілька разів. Видалення різних домішок і сміття з зернового матеріалу, яка застосовується на елеваторах і токах забезпечує нормальний процес роботи сушарок, оберігає транспортне обладнання від забивання, загоряння і пересушування, зменшує кількість енергії, яка споживається при сушінні зернового матеріалу, а також відбирає небажані предмети, які можуть перешкодити роботі обладнання або вивести його з ладу.

Технічні характеристики

Особливості зерноочисного обладнання ТОВ "ОЛИС"

Отримати консультацію фахівця


    Отримати консультацію фахівця