Кормові силоси

висока якість, широкий модельний ряд елеваторного обладнання, гнучке ціноутворення

Кормові силоси

PENTA GROUP офіційно представляє всесвітньо відому компанію MYSILO- провідного виробника зерносховищ і транспортного обладнання

Опис

Характеристики

Особливості

Галерея

Кормові силоси MYSILO

  • Кормові силоси MYSILO є найефективнішими пристроями для зберігання комбікорму. Завдяки своєму ергономічному пристрою, в них досягається максимальна ефективність і захист комбікорми від втрат.


 

MYSILO єдина фірма в світі, яка використовує при виробництві листів бічних стінок силосу гофровану сталь з найкоротшою довжиною хвилі 65 мм (2,56″).

При розрахунку міцності конструкції силосу, обов’язково враховується довжина хвилі листа – чим коротше довжина хвилі, тим міцніше конструкція.

 

Дах під кутом 40° розроблен і виготовлен ​​виходячи з розрахунку, що показник ущільнення комбікорму надасть більший обсяг для зберігання в порівнянні з 30° ухилом.

 

Корпус кормового силосу встановлюється на безшовні оцинкованій ніжки. Міцна перехресна конструкція між ніжками підсилює стійкість і рівновагу. Прокладочна пластина допомагає розподілити вагу в силосі більш рівномірно.
Антикапельне кільце запобігає потраплянню вологи.
Мобільні сходи розроблені для надання ергономічності і безпеки.

 

MYSILO пропонує оцинковане покриття в якості стандарту 600 гр. / м² (у конкурентів це опція). Термін служби такого бункера на 120% більше у порівнянні зі стандартною якістю оцинкованого покриття конкурента 275 – 350 гр. / м²
 

 

 

У всіх точках з’єднання листів бічних стінок силосу і ребер жорсткості використовуються якісні болти Grade 8 (10,9К) з покриттям DACROMET 500, яке захищає від корозії і істотно збільшує термін служби.

Також використовуються поліетиленові конічні шайби високої щільності.

 

 

Дахи MYSILO представлені в стандартній гальванізації 600 гр/м2 з якісттю листа 420 N/mm2 (61 000 кг/см3), що є унікальним серед інших виробників силосів.

Конструкція даху може бути спроектована з урахуванням максимальної швидкості вітру 209 км/г, снігового навантаження 196 кг/м2 і максимальної піковим навантаженням на центр даху 13 608 кг.

Усі дахи MYSILO обладнані інспекційним люком, які мають надійний захист від атмосферних впливів.

 

 

 

Для виробництва ребра жорсткості MYSILO використовує S350GD+Z гальванізується гарячого цинкування. Ребра жорсткості мають двостороннє цинкове покриття 600 гр/м2.

 

 

 

 

Гаряча і морозостійка мастика використовується в стиках листів боковини, щоб забезпечити відмінне ущільнення у всіх кліматичних умовах.

Отримати консультацію фахівця


    Отримати консультацію фахівця